#1 2013-09-21 20:59:22

wichru

http://pctutorial.strefa.pl/rangi/admin.png

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 20
Punktów :   

Jak leci? Wejdź, przeczytaj i skomentuj ;)

Witam wszystkich!

Zobaczyłeś sporo tekstu, ale nie bój się, poświęć te 3/4 minuty, to nie wiele. Przeczytaj.


Jak już wspomniałem na ChatBoxie, wszedłem tutaj po roku. Z tego co pamiętam, gdzieś napisałem, że to forum zrobiłem podczas choroby, kiedy nie miałem co robić, a miałem wtedy 11 lat. Powiem wam, że naprawdę fajnie jest poczytać to, co pisało się parę lat temu. Zapytacie, minęło prawie 5 lat, a ja nadal odwiedzam to forum, dlaczego? Szczerze mówiąc sam nie wiem, może z ciekawości czy ktoś się zarejestrował lub czy napisał nowego posta.

Forum zrobiłem, dlatego że w tym czasie bardzo wciągnąłem się w tą grę. Nie spodziewałem się jednak, że uzbiera się aż tyle wyświetleń. Poniżej macie listę tematów oraz ile osób odwiedziło dany wątek od  10 marca 2009r. do 21 września 2013r.

O grze - 4534
Postacie - 8772
Miejsca - 5543
Mikstury/itp. - 2650
Rzeczy specjalne - 7711
Rywale - 3006
Nauczyciele - 4481
Runy - 3257
Jak zacząć? - 9150
Zadania - 21677
Nasze dyskusje - 2842

Użytkowników - 86

Teraz ważna informacja - Napiszcie mi w komentarzu jak znaleźliście to forum oraz jak podobała Wam się ta gra. Możecie więcej jeżeli macie coś do powiedzenia.

Jeśli chodzi o mnie, przypadkowo znalazłem grę na internecie. Spodobała się. Przechodziłem różnymi sposobami np. bez broni, posługując się tylko runami ( nie udało się, było zbyt męczące ). Ukończyłem ją blisko 10 razy, ale nigdy nie znalazłem koszuli Jesbara ( gdzie ona kur... jest ?! ). Ostatni raz jednak grałem jakieś 2 lata temu. Znudziła mi się już, bo w końcu ile można patrzeć na jedno i to samo?
Teraz kolej na waszą wypowiedź!

Nawet Goście mogą pisać tutaj oraz w dziale Nasze Dyskusje, ale tylko zarejestrowani widzą ChatBox!

Offline

#2 2013-11-03 18:13:47

anakomda

Nowy              http://pctutorial.strefa.pl/rangi/0.png

Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak leci? Wejdź, przeczytaj i skomentuj ;)

Jak dla mnie to era gier na zwykłe telefony się skończyła. Na forum trafiłam szukając poradnika do gothica3, ale na komputer Fajnie piszesz, skoro lubisz fora to może załóż na jakiś inny temat, bo tutaj to wchodzą najczęściej dzieci, które nawet pisać nie potrafią. Dlatego tak cichutko jest tutaj

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl